sobota, 1 czerwca 2013


To może od początku. Z Atelier S10 udało znaleźć się lokalizację w starej Walcowni Cynku Huty Uthemana (Katowice), zrealizować tam sesję i złożyć z kilkudziesięciu warstw plakat na Festiwal Cropp Kultowe.
Festiwal Filmow Cropp Kultowe 2013 photo by Radosław KaźmierczakFestiwal Filmow Cropp Kultowe 2013 photo by Radosław KaźmierczakFestiwal Filmow Cropp Kultowe 2013 photo by Radosław KaźmierczakKilka dni temu przeżyłem szkolenie BHP w Kopalni Węgla Kamiennego Krupiński. Po dwóch godzinach rozmów i kilku minutach błądzenia w zadymionym labiryncie w aparacie ratunkowym miałem już dość. A to był dopiero początek. Przed nami co najmniej kilka następnych zjazdów. Przewodnik nas nie oszczędzał, byliśmy wszędzie a wkrótce pójdziemy jeszcze dalej. Po pierwszym zjeździe padła mi jedna SB 900, a obiektywy i korpus czyściłem szczoteczką do zębów przez pół dnia (nie wspominając o powiekach).

Po co to wszystko? Zostałem zaproszony do udziału w projekcie Gryfnie.com - w planie jest kalendarz na 2014 i wystawa.Kopalnia Węgla Kamiennego Krupiński photo by Radosław KaźmierczakKarol Kołodziński (Ars Thanea) pracuje nad montażem teledysku Sambora nakręconego w Tygmoncie w Warszawie. Karol był reżyserem, ja operatorem. Więcej wieści niebawem.photo by Radosław KaźmierczakNie spodziewałem się, że Sosnowiec może wyglądać tak malowniczo z ostatniego piętra blokowiska w centrum, gdzie na czas pełnienia obowiązków Dyrektora ds. Artystycznych w Teatrze Zagłębia mieszka Pani Dorota Ignatjew.Dorota Ignatjew photo by Radosław KaźmierczakPS1 Ameryki nie odkrywam (no może tylko trochę, chłopaki z Hypnotic Brass Ensemble to ekipa z Chicago) ale za każdym razem jestem pozytywnie zaskoczony jak bardzo można manipulować nastrojem tylko jedną zdalnie sterowaną lampą.Hypnotic Brass Ensemble photo by Radosław KaźmierczakHypnotic Brass Ensemble photo by Radosław KaźmierczakHypnotic Brass Ensemble photo by Radosław KaźmierczakPS2 Od roku nic się nie zmieniło. Aparat który mam najczęściej ze sobą to ten w komórce. Siłą rzeczy to on służy za wizualny notatnik i to nim robię najwięcej zdjęć...photo by Radosław Kaźmierczakphoto by Radosław Kaźmierczakphoto by Radosław Kaźmierczakphoto by Radosław Kaźmierczakphoto by Radosław Kaźmierczakphoto by Radosław Kaźmierczakphoto by Radosław Kaźmierczak

1 komentarz:

  1. jesteś żywym przykładem tego, że nie ważne czym robisz zdjęcia (komórka) ale co przez nie wyrażasz.

    OdpowiedzUsuń